Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Štatistiky Tipos Liga
FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná02. 10. 202018:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava4:1
Základná02. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná02. 10. 202018:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná02. 10. 202019:00PIHK Poprad - HK Nitra2:3
Základná04. 10. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad1:2
Základná04. 10. 202016:00NEHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná04. 10. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:2
Základná04. 10. 202018:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná09. 10. 202018:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica7:1
Základná09. 10. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná09. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:3
Základná09. 10. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:3
Základná11. 10. 202016:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná11. 10. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - HC 07 Detva6:7
Základná11. 10. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná11. 10. 202018:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4
Základná16. 10. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín2:3
Základná18. 10. 202017:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín5:1
Základná18. 10. 202018:00NEHKM Zvolen - HC Košice5:3
Základná20. 10. 202018:00UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:0 SN
Základná20. 10. 202018:00UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná23. 10. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:0
Základná23. 10. 202018:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce3:4 PP
Základná25. 10. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky3:4
Základná27. 10. 202018:00UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná30. 10. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 10. 202018:00PIHC 07 Detva - HC Mikron Nové Zámky3:2 PP
Základná01. 11. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:3
Základná01. 11. 202017:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná01. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HC Košice3:2
Základná01. 11. 202018:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná06. 11. 202017:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:5
Základná06. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná06. 11. 202018:00PIHK Nitra - HC Košice5:2
Základná06. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná08. 11. 202013:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky3:5
Základná08. 11. 202016:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava0:2
Základná08. 11. 202016:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná08. 11. 202018:00NEHK Poprad - HC 07 Detva2:3 PP
Základná10. 11. 202018:00UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3 SN
Základná10. 11. 202018:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná10. 11. 202018:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 11. 202018:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:2
Základná11. 11. 202018:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:6
Základná12. 11. 202018:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce7:4
Základná13. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná13. 11. 202018:00PIHK Nitra - HK Poprad2:4
Základná13. 11. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:6
Základná13. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná13. 11. 202018:00PIHC Košice - HKM Zvolen4:1
Základná15. 11. 202016:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná15. 11. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica4:6
Základná15. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín4:1
Základná15. 11. 202018:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná15. 11. 202018:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202018:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:1
Základná17. 11. 202016:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná17. 11. 202016:00UTHK Nitra - HC 07 Detva4:1
Základná17. 11. 202017:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:5
Základná17. 11. 202017:00UTHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná17. 11. 202018:00UTHC Košice - HK Dukla Trenčín1:0
Základná18. 11. 202018:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná20. 11. 202018:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná20. 11. 202018:00PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná20. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HC Slovan Bratislava1:3
Základná20. 11. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica1:4
Základná20. 11. 202018:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 SN
Základná22. 11. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná22. 11. 202016:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice4:1
Základná22. 11. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva4:3 SN
Základná22. 11. 202017:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná22. 11. 202018:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:5
Základná24. 11. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2
Základná24. 11. 202018:00UTHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná24. 11. 202018:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš10:3
Základná27. 11. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná27. 11. 202018:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:5
Základná27. 11. 202018:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 SN
Základná27. 11. 202018:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica7:3
Základná27. 11. 202018:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná27. 11. 202018:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3 PP
Základná29. 11. 202016:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:6
Základná29. 11. 202017:00NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná29. 11. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:6
Základná29. 11. 202017:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:2
Základná29. 11. 202017:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná29. 11. 202018:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice0:1 SN
Základná01. 12. 202018:00UTHKM Zvolen - HK Nitra4:3 SN
Základná01. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 12. 202018:00UTHK Poprad - HC Košice2:6
Základná03. 12. 202018:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná04. 12. 202018:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky5:3
Základná04. 12. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava4:1
Základná04. 12. 202018:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná04. 12. 202018:00PIHC Košice - HK Poprad5:6 PP
Základná04. 12. 202018:00PIHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:0
Základná06. 12. 202012:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:7
Základná06. 12. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:4
Základná06. 12. 202016:45NEHK Poprad - HKM Zvolen9:2
Základná06. 12. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín1:5
Základná06. 12. 202017:15NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice2:7
Základná06. 12. 202018:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:4
Základná08. 12. 202017:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:3 PP
Základná08. 12. 202017:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 Detva3:4
Základná08. 12. 202018:00UTHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná08. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2 PP
Základná10. 12. 202018:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná11. 12. 202018:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:1 PP
Základná11. 12. 202018:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná11. 12. 202018:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná11. 12. 202018:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:4
Základná11. 12. 202018:00PIHC Košice - HC 07 Detva0:3
Základná13. 12. 202016:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:1
Základná13. 12. 202016:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná13. 12. 202017:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen4:5 SN
Základná13. 12. 202017:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná13. 12. 202017:15NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4
Základná13. 12. 202018:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná15. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná15. 12. 202018:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná16. 12. 202017:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva0:4
Základná18. 12. 202018:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:4
Základná18. 12. 202018:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen3:2 SN
Základná20. 12. 202015:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná20. 12. 202016:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná20. 12. 202016:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 SN
Základná20. 12. 202017:00NEHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná20. 12. 202018:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra8:5
Základná22. 12. 202016:00UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná22. 12. 202017:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:6
Základná22. 12. 202018:00UTHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná22. 12. 202018:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná22. 12. 202018:00UTHC 07 Detva - HKM Zvolen3:1
Základná22. 12. 202018:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:4
Základná28. 12. 202016:00POHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky6:4
Základná28. 12. 202018:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva1:4
Základná28. 12. 202018:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná28. 12. 202018:00POHK Poprad - HC Košice3:0
Základná28. 12. 202018:00PODVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná28. 12. 202018:30POHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3
Základná30. 12. 202016:00STHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná30. 12. 202016:00STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná30. 12. 202017:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná30. 12. 202018:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2
Základná30. 12. 202018:00STHKM Zvolen - HC 07 Detva2:4
Základná30. 12. 202018:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad1:4
Základná03. 01. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky2:0
Základná03. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:3
Základná03. 01. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná03. 01. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice4:5
Základná03. 01. 202118:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná04. 01. 202117:30POHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva3:4
Základná06. 01. 202116:00STHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3 SN
Základná06. 01. 202116:00STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:3
Základná06. 01. 202116:00STHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná06. 01. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:1
Základná06. 01. 202117:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva4:5
Základná06. 01. 202118:00STHC Košice - HK Poprad4:0
Základná08. 01. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky1:4
Základná08. 01. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1 SN
Základná08. 01. 202118:00PIHK Poprad - HK Nitra4:3 PP
Základná08. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná08. 01. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen4:5 SN
Základná08. 01. 202118:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:7
Základná10. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen0:2
Základná10. 01. 202116:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná10. 01. 202116:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:1
Základná10. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:4 SN
Základná10. 01. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva8:1
Základná10. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce1:5
Základná12. 01. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:5
Základná12. 01. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3 SN
Základná15. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:3
Základná15. 01. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná15. 01. 202118:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná15. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:1 SN
Základná15. 01. 202118:00PIHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná17. 01. 202116:00NEHK Nitra - HC Košice2:3 SN
Základná17. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná17. 01. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 PP
Základná17. 01. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HC 07 Detva4:1
Základná17. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2
Základná17. 01. 202118:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:3
Základná19. 01. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:4 PP
Základná19. 01. 202118:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava3:4 SN
Základná19. 01. 202118:00UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:3
Základná22. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:4
Základná22. 01. 202118:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky6:4
Základná22. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce0:4
Základná22. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HC '05 Banská Bystrica1:2 PP
Základná22. 01. 202118:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava0:1
Základná22. 01. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Nitra6:1
Základná24. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:8
Základná24. 01. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:3 SN
Základná24. 01. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 Detva4:0
Základná24. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:7
Základná24. 01. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice4:1
Základná24. 01. 202117:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 01. 202113:00UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 01. 202118:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva2:3 SN
Základná26. 01. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice4:2
Základná29. 01. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava5:4
Základná29. 01. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky3:2
Základná29. 01. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Poprad2:3 SN
Základná29. 01. 202118:00PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná29. 01. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná29. 01. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra7:3
Základná31. 01. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra1:2
Základná31. 01. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:2 PP
Základná31. 01. 202117:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:3
Základná31. 01. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica3:2
Základná31. 01. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva3:7
Základná31. 01. 202120:00NEHK Poprad - HC Košice3:4
Základná02. 02. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra6:1
Základná05. 02. 202117:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3
Základná05. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Základná05. 02. 202118:00PIHC 07 Detva - HC Mikron Nové Zámky1:5
Základná05. 02. 202118:00PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:4 PP
Základná05. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná05. 02. 202119:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:4
Základná07. 02. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:1 SN
Základná07. 02. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra7:0
Základná07. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:11
Základná07. 02. 202117:00NEHC 07 Detva - HC Košice2:3
Základná07. 02. 202118:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:2
Základná07. 02. 202118:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen1:5
Základná12. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava1:3
Základná16. 02. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:4
Základná16. 02. 202118:00UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná16. 02. 202118:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3
Základná16. 02. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:3
Základná16. 02. 202118:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná16. 02. 202118:30UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica0:3
Základná18. 02. 202118:30ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná19. 02. 202117:00PIHK Nitra - HK Poprad5:3
Základná19. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:9
Základná19. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica7:3
Základná19. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná19. 02. 202118:00PIHKM Zvolen - HC Košice2:3
Základná21. 02. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná21. 02. 202116:30NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad0:4
Základná21. 02. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná21. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:9
Základná21. 02. 202117:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín5:2
Základná21. 02. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:4
Základná26. 02. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná26. 02. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná26. 02. 202118:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná26. 02. 202118:00PIHK Nitra - HC 07 Detva4:0
Základná26. 02. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná26. 02. 202118:30PIHC Slovan Bratislava - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 PP
Základná28. 02. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra3:1
Základná28. 02. 202116:30NEHC 07 Detva - HC Slovan Bratislava3:4
Základná28. 02. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 02. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná28. 02. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná28. 02. 202118:30NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:3
Základná02. 03. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:6
Základná02. 03. 202117:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:1
Základná02. 03. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC 07 Detva2:6
Základná02. 03. 202118:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:3
Základná02. 03. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:3
Základná02. 03. 202118:00UTHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná05. 03. 202116:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica4:1
Základná05. 03. 202116:30PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná05. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:8
Základná05. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:1
Základná05. 03. 202118:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná05. 03. 202118:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad2:3
Základná07. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:3 PP
Základná07. 03. 202116:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná07. 03. 202117:00NEHK Poprad - HC 07 Detva4:3 PP
Základná07. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 03. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 03. 202118:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Základná12. 03. 202117:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:2
Základná12. 03. 202117:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná12. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:7
Základná12. 03. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce7:1
Základná12. 03. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad5:2
Základná12. 03. 202118:00PIHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná14. 03. 202115:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:2 SN
Základná14. 03. 202116:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva5:3
Základná14. 03. 202116:00NEHK Poprad - HKM Zvolen4:6
Základná14. 03. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná14. 03. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín6:3
Základná14. 03. 202117:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice3:2
Základná19. 03. 202117:00PIHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky1:4
Základná19. 03. 202117:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná19. 03. 202117:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce0:2
Základná19. 03. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:5
Základná19. 03. 202117:00PIHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec8:3
Základná19. 03. 202117:00PIHC Košice - HC 07 Detva2:3
Základná21. 03. 202117:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:3 PP
Základná21. 03. 202117:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen3:4
Základná21. 03. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:5
Základná21. 03. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:5
Základná21. 03. 202117:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:1
Základná21. 03. 202117:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava0:2
Predkolo Play Off24. 03. 202115:00STHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:1
Predkolo Play Off24. 03. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Predkolo Play Off25. 03. 202117:00ŠTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica4:1
Predkolo Play Off25. 03. 202118:00ŠTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky1:2
Predkolo Play Off27. 03. 202115:00SOHC Mikron Nové Zámky - HC Košice5:1
Predkolo Play Off27. 03. 202117:00SOHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Predkolo Play Off28. 03. 202115:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Predkolo Play Off28. 03. 202118:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice3:1
Štvrťfinále31. 03. 202115:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:0
Štvrťfinále31. 03. 202118:00STHK Poprad - HC 07 Detva6:3
Štvrťfinále01. 04. 202115:00ŠTHK Poprad - HC 07 Detva4:3
Štvrťfinále01. 04. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:1
Štvrťfinále02. 04. 202116:30PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky3:2
Štvrťfinále02. 04. 202118:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín5:4
Štvrťfinále03. 04. 202115:00SOHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:1
Štvrťfinále03. 04. 202118:00SOHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín2:4
Štvrťfinále04. 04. 202115:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:3
Štvrťfinále04. 04. 202118:00NEHC 07 Detva - HK Poprad1:2
Štvrťfinále05. 04. 202115:00POHC 07 Detva - HK Poprad1:3
Štvrťfinále05. 04. 202118:00POHK Nitra - HC Slovan Bratislava8:2
Štvrťfinále06. 04. 202118:00UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Štvrťfinále06. 04. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Štvrťfinále07. 04. 202115:00STHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Štvrťfinále07. 04. 202118:00STHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Štvrťfinále08. 04. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:1
Štvrťfinále09. 04. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:3
Štvrťfinále11. 04. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Semifinále13. 04. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Semifinále14. 04. 202118:00STHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Semifinále15. 04. 202117:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:1
Semifinále16. 04. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:2 SN
Semifinále17. 04. 202118:00SOHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:5
Semifinále18. 04. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Semifinále19. 04. 202118:00POHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Semifinále20. 04. 202117:00UTHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Semifinále21. 04. 202119:00STHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Semifinále22. 04. 202118:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 PP
Semifinále24. 04. 202117:00SOHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Finále29. 04. 202118:00ŠTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Finále30. 04. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad4:3 PP
Finále03. 05. 202118:00POHK Poprad - HKM Zvolen1:2 PP
Finále04. 05. 202118:00UTHK Poprad - HKM Zvolen7:4
Finále06. 05. 202117:30ŠTHKM Zvolen - HK Poprad3:2

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen50179:125103
2.Michalovce50155:11399
3.Poprad50186:13395
4.Slovan50146:11594
5.Nitra50163:15689
6.Detva50156:14480
7.Trenčín50169:13479
8.Košice50148:12875
9.N. Zámky50132:14061
10.B. Bystrica50135:17157
11.Miškovec50118:18147
12.L. Mikuláš50105:25218
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3831214183:6698
2.Martin38232111139:10774
3.Sp.Nová Ves38214211120:9973
4.Topoľčany38183413124:10664
5.Dubnica38190415126:11561
6.Levice38133517109:12050
7.Humenné38132518101:13048
8.P.Bystrica38116021101:14045
9.Skalica38121520108:12643
10.Trnava3810102798:14832
SR 18202301550:10212
Aktualizované: 5.3.2021 20:07
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPGB
1.Žilina3831214183:6698
2.Martin38232111139:10774
3.Sp.Nová Ves38214211120:9973
4.Topoľčany38183413124:10664
5.Dubnica38190415126:11561
6.Levice38133517109:12050
7.Humenné38132518101:13048
8.P.Bystrica38116021101:14045
9.Skalica38121520108:12643
10.Trnava3810102798:14832
SR 18202301550:10212
Aktualizované: 5.3.2021 20:07
A SKUPINA
Tím ZVVPPPPGB
1.Bolzano8410327:2318
2.Klagenfurt8411228:2417
3.Salzburg8410327:2214
4.Viedeň8213229:2711
5.Fehérvár8200625:407
 
B SKUPINA
Tím ZVVPPPPGB
6.Bratislava10412326:2622
7.Dornbirn10313332:3422
8.Villach10520338:3020
9.Linz10610336:2820
10.Innsbruck10311530:3414
11.Graz10300722:3213
Aktualizované: 27.3.2021 08:03
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 1.3.2021 03:13
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 1.3.2021 03:13
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 1.3.2021 03:13

Bleskovky

Carlson bude pripravený na 1. kolo play off

Hokejisti Washingtonu vstúpia do play off aj so svojím elitným obrancom Johnom Carlsonom. Tridsaťjedenročný Američan chýbal v posledných dvoch dueloch základnej časti pre zranenie v dolnej časti tela, ale podľa vlastných slov bude pripravený na sériu s Bostonom, ktorá sa začne v sobotu.
pred 30 min. - TASR

Tampa Bay v 1. kole play off zrejme aj s Kučerovom a Stamkosom

Hokejisti Tampy Bay by mali nastúpiť v 1. kole play off NHL aj so Stevenom Stamkosom a Nikitom Kučerovom. Obaja už po zranení trénovali s tímom a podľa webu profiligy budú pripravení na nedeľný úvodný duel s Floridou.
pred 2 hod. - TASR

Dánsko - Nórsko 0:4 v príprave

V ďalšom štvrtkovom prípravnom zápase Nóri zvíťazili nad Dánskom 4:0. Dánsko - Nórsko 0:4 (0:0, 0:3, 0:1). Góly: 31. a 45. Pettersen, 33. Willman Borvik, 40. Trettenes.
včera o 21:18 - TASR

Bielorusko - Kazachstan 0:2 v príprave

Bieloruskí hokejisti prehrali vo štvrtkovom prípravnom stretnutí pred svetovým šampionátom v Rige s Kazachstanom 0:2. Bielorusi budú v piatok 21. mája úvodným súperom slovenských reprezentantov v A-skupine MS. prípravný zápas pred MS Bielorusko - Kazachstan 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) Góly: 36. Valk, 35. Dietz.
včera o 19:16 - TASR

V hale Daugava odstránili nedostatky, čoskoro sa rozhodne

Štátny hasičský a záchranný zbor (SFRS) v Lotyšsku po opätovnej inšpekcii dospel k záveru, že väčšinu nedostatkov v požiarnej bezpečnosti v tréningovej hale Daugava odstránili. Minulý víkend v nej mali začať vyrábať ľad, ale proces zastavil SFRS, pretože hala stále nespĺňala bezpečnostné kritériá. Konečné rozhodnutie si však bude vyžadovať opätovný príchod inšpektorov.
včera o 15:25 - TASR

Dánsko prehralo v príprave doma s Nórskom 3:4 po predĺžení

Hokejisti Nórska zvíťazili v stredajšom prípravnom súboji pred majstrovstvami sveta na ľade Dánska 4:3 po predĺžení. Prípravný zápas pred MS: Dánsko - Nórsko 3:4 pp (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1) Góly: 20. Bödker, 36. Bau Hansen, 37. Olesen - 4. Kristiansen, 12. Salsten, 44. Henriksen, 63. Lilleberg
12.5.2021 21:23 - TASR

Rusi zdolali v Prahe Švédov 6:4

Hokejisti Ruska zvíťazili v stredu v úvodnom zápase Českých hier v Prahe nad Švédskom 6:4 a vyhrali aj desiaty duel Euro Hockey Tour v prebiehajúcej sezóne. Po dva góly "zbornej" dali Vladislav Kamenev a Anton Burdasov. Vo večernom súboji turnaja, ktorý slúži ako záverečná príprava pred majstrovstvami sveta v Rige, proti sebe nastúpia domáci reprezentanti a Fínsko.
12.5.2021 18:41 - TASR

Rusi v Rige s kvartetom Zadorov, Zub, Gavrikov a Grigorenko

Ruskú hokejovú reprezentáciu posilnia na MS v Rige obrancovia Nikita Zadorov z Chicaga a Arťom Zub z Ottawy. Tréner zbornej Valerij Bragin tak má istých už štyroch hráčov z NHL, účasť predtým prisľúbili aj zadák Vladislav Gavrikov a útočník Michail Grigorenko z Columbusu. Ich štart potvrdila na sociálnej sieti Ruská hokejová federácia.
12.5.2021 14:46 - TASR

USA posilnia Labanc, Garland i Abdelkader

Hokejová reprezentácia USA hlási prvé posily z NHL pre nadchádzajúce MS. Podľa zámorských médií môžu Američania počítať v Rige s obrancom Zacom Jonesom a útočníkmi Kevinom Rooneym, Colinom Blackwellom (všetci NY Rangers), Conorom Garlandom (Arizona Coyotes) a Kevinom Labancom (San Jose). K tímu sa pripoja aj dvaja veteráni, ktorí už v zámorskej profilige nehrajú, Justin Abdelkader a Brian Boyle.
12.5.2021 13:08 - TASR

McDavid, Kaprizov a Fleury hviezdami uplynulého týždňa

Connor McDavid, Kirill Kaprizov a brankár Marc-Andre Fleury sa stali hviezdami uplynulého týždňa v hokejovej NHL. Útočníka Edmontonu McDavida vyhlásili za prvú hviezdu, keď nazbieral v štyroch zápasoch trinásť bodov (3+10) a pokoril stobodovú hranicu v tejto sezóne. Stal sa prvým hráčom za 25 rokov, ktorému sa to podarilo v 53 zápasoch.
10.5.2021 20:30 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

06. 05. 2021
ZvolenPoprad
3:2REPORT
04. 05. 2021
PopradZvolen
7:4REPORT
03. 05. 2021
PopradZvolen
1:2 PPREPORT
30. 04. 2021
ZvolenPoprad
4:3 PPREPORT
29. 04. 2021
ZvolenPoprad
5:3REPORT
24. 04. 2021
PopradMichalovce
3:1REPORT

Najviac bodov

Marcel HaščákPOP69 bodov
2.Svitana P.POP56
3.Chovan M.KOS56
4.Tvrdoň M.NIT54
5.Skokan D.POP52

Najlepší strelec

Marcel HaščákPOP38 gólov
2.Klhůfek P.KOS31
3.Bondra R.ZVO26
4.Tvrdoň M.NIT23
5.O´Donnell B.SBA22

Najlepší brankár

Matt O´ConnorNIT94.89 perc
2.Parks T.SBA94.05 %
3.Sholl T.DEV92.85 %
4.Tomek T.MIC92.82 %
5.LaCouvee C.TRE92.56 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov