Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii Medailová výzva
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Fínsko
3:0
Česko
36:19 - 2. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Kanada
4:0
Francúzsko
35:10 - 2. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
USA
4:2
Nórsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Slovensko
7:1
Dánsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Švédsko
1:0
Lotyšsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Nemecko
3:4
Švajčiarsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Nord (SWE), Stolc (SUI) – Briganti, Davis (obaja USA)
Diváci: -     Píše: Sadlek Michal
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Fínsko
3:0
2:0, -:-, -:-
2. tretina
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Česko
Kempný si vymenil puk s Červenkom, ktorý mu posunul puk medzi kruhy. Jeho zakončenie však opäť zlikvidoval skvele chytajúci fínsky brankár Olkinuora.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2021/2022

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad4:2
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra6:5 SN
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:1
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov6:0
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen1:4
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:2
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov0:3
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves4:6
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 SN
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 12. 202117:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:0
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:2
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra2:1 PP
Základná10. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky3:2
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov2:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava0:4
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad2:1
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen0:2
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad1:4
Základná19. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:5
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín3:1
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky3:0
Základná20. 12. 202119:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Základná21. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:4
Základná22. 12. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná22. 12. 202117:30STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:4
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:0
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná22. 12. 202119:00STHC Košice - HC Grotto Prešov2:4
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:1
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov4:2
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:3
Základná28. 12. 202119:00UTHK Poprad - HKM Zvolen5:1
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov3:2
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad7:3
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov6:0
Základná04. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Nitra3:6
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:5
Základná06. 01. 202215:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:7
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná09. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná09. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice4:7
Základná11. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:5
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná14. 01. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:7
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra1:2
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:5
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov3:1
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná16. 01. 202216:30NEHKM Zvolen - HK Poprad7:2
Základná16. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín1:4
Základná16. 01. 202218:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:6
Základná18. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra4:6
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4
Základná18. 01. 202219:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:6
Základná20. 01. 202218:00ŠTHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná21. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:1
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná21. 01. 202219:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov4:3
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 01. 202216:15NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná23. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 PP
Základná25. 01. 202218:00UTHK Nitra - HK Poprad4:3 PP
Základná28. 01. 202215:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra1:7
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná30. 01. 202215:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:0
Základná30. 01. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:2 PP
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná04. 02. 202217:30PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava7:1
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov5:1
Základná04. 02. 202219:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Základná06. 02. 202215:15NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:3
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:2
Základná06. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky3:2
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:5
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves2:5
Základná06. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná08. 02. 202217:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná08. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná10. 02. 202218:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná11. 02. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná11. 02. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky2:3
Základná11. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná11. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná13. 02. 202217:00NEHK Poprad - HC Košice1:7
Základná13. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:1
Základná13. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky5:3
Základná13. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Nitra0:5
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná15. 02. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov2:1
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná17. 02. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce6:0
Základná18. 02. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:5
Základná18. 02. 202217:30PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 SN
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín6:5 PP
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice4:0
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad6:0
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky6:2
Základná20. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 SN
Základná20. 02. 202218:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov4:1
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná22. 02. 202218:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 02. 202218:00STHC Košice - HC Nové Zámky2:5
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:4 SN
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice5:0
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra3:4 PP
Základná25. 02. 202219:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:3
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad5:2
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Základná27. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov4:2
Základná01. 03. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:1 SN
Základná01. 03. 202217:30UTHC Košice - HK Nitra3:2
Základná01. 03. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov3:0
Základná01. 03. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná02. 03. 202218:00STHC Košice - HC Slovan Bratislava3:5
Základná03. 03. 202217:30ŠTHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná04. 03. 202217:30PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:4
Základná04. 03. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná04. 03. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves0:1 SN
Základná04. 03. 202219:00PIHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná06. 03. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:5
Základná06. 03. 202216:00NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná06. 03. 202217:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná06. 03. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná06. 03. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná08. 03. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky3:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná08. 03. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná08. 03. 202218:00UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná08. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná10. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná11. 03. 202217:00PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Základná11. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen5:4 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná11. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:3 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná11. 03. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná13. 03. 202217:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná13. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov0:4
Základná13. 03. 202217:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 SN
Základná13. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná13. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Základná13. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 SN
Predkolo Play Off16. 03. 202218:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Predkolo Play Off16. 03. 202218:30STHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov0:3
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov3:4 PP
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:2
Predkolo Play Off19. 03. 202218:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Predkolo Play Off19. 03. 202218:30SOHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Predkolo Play Off20. 03. 202218:30NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Štvrťfinále23. 03. 202218:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Štvrťfinále23. 03. 202219:00STHK Nitra - HK Poprad0:4
Štvrťfinále24. 03. 202218:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:1
Štvrťfinále24. 03. 202218:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov6:2
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:1
Štvrťfinále26. 03. 202218:00SOHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Štvrťfinále26. 03. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov2:1
Štvrťfinále27. 03. 202218:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále27. 03. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra4:6
Štvrťfinále28. 03. 202218:00POHK Poprad - HK Nitra4:2
Štvrťfinále28. 03. 202218:30POHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:00STHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava0:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:6
Štvrťfinále31. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Štvrťfinále31. 03. 202218:30ŠTHK Nitra - HK Poprad3:4
Štvrťfinále01. 04. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále02. 04. 202218:00SOHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále02. 04. 202218:30SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále04. 04. 202218:00POHK Nitra - HK Poprad3:1
Semifinále07. 04. 202217:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:2
Semifinále08. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice6:2
Semifinále09. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále10. 04. 202218:30NEHKM Zvolen - HK Nitra6:5
Semifinále11. 04. 202218:30POHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále12. 04. 202218:30UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále13. 04. 202218:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Semifinále14. 04. 202218:00ŠTHK Nitra - HKM Zvolen2:3
Semifinále15. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Semifinále16. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:5
Baráž17. 04. 202216:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Semifinále17. 04. 202218:30NEHC Košice - HC Slovan Bratislava4:2
Baráž18. 04. 202216:00POVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Semifinále18. 04. 202218:00POHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Semifinále19. 04. 202218:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2 PP
Baráž21. 04. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina4:1
Baráž22. 04. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina3:2
Finále22. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra6:4
Finále23. 04. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2 PP
Baráž24. 04. 202217:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Finále26. 04. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:6
Finále27. 04. 202218:00STHK Nitra - HC Slovan Bratislava4:1
Finále29. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:1
Finále01. 05. 202218:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:5

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan50189:118107
2.Zvolen50175:135100
3.Nitra50189:13797
4.Michalovce50136:14088
5.Košice50155:13282
6.Poprad50165:16171
7.Spiš. N. V50131:13770
8.B. Bystrica50142:14669
9.Trenčín50124:13866
10.Prešov50115:16756
11.N. Zámky50125:16853
12.L. Mikuláš50112:17941
TímZVVPPPPGB
1.Žilina4534452188:76115
2.Skalica45256311192:12490
3.Martin46263512161:12389
4.Humenné44216215138:10377
5.Topoľčany43224215140:11076
6.Dubnica43177415145:12669
7.P. Bystrica45202419121:13768
8.Trnava46165520155:17463
9.Žiar n. Hronom46171622108:14259
10.MK Slovan45136422115:14755
11.Levice4611233098:15840
12.Brezno46101431106:17536
SR 18242112044:1169
Aktualizované: 27.2.2022 20:07
TímZVVPPPPGB
1.Poprad191310587:4441
2.Nitra181212372:5540
3.Košice191202568:3938
4.Trenčín19942477:6637
5.B. Bystrica19832655:5732
6.Slovan18901968:6528
7.Skalica195211153:6620
8.SR 189511235:2118
9.Žilina17324842:6017
10.Zvolen172111339:779
11.Martin151101329:755
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZVVPPPPGB
1.Slovan201320577:4643
2.B. Bystrica181222276:4142
3.Zvolen201222478:4842
4.Nitra181031456:4037
5.Trenčín21913886:6932
6.Púchov16920548:3231
7.Poprad16803558:4027
8.Skalica16631663:5325
9.Michalovce16621744:4123
10.Košice16522755:6421
11.Trnava206111254:8221
12.Martin193121351:10213
13.Žilina163021133:6911
14.Sp.Nová Ves140011324:761
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZVVPPPPGB
1.Žilina4534452188:76115
2.Skalica45256311192:12490
3.Martin46263512161:12389
4.Humenné44216215138:10377
5.Topoľčany43224215140:11076
6.Dubnica43177415145:12669
7.P. Bystrica45202419121:13768
8.Trnava46165520155:17463
9.Žiar n. Hronom46171622108:14259
10.MK Slovan45136422115:14755
11.Levice4611233098:15840
12.Brezno46101431106:17536
SR 18242112044:1169
Aktualizované: 27.2.2022 20:07
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.3.2022 03:50

Bleskovky

Roman po triumfe nad Dánskom: "Hrali sme play off hokej"

Slovenskí hokejisti zvládli kľúčový zápas na MS a po roku si opäť zahrajú štvrťfinále. Po triumfe 7:1 nad Dánskom vo svojom poslednom zápase v základnej A-skupine ich čaká presun do Tampere, kde na nich vo štvrtok čaká víťaz B-skupiny. Útočník Miloš Roman sa na novú Nokia Arénu teší a aj na plné tribúny. pred 2 hod. - TASR


Tréner Bowness ukončil spoluprácu s Dallasom

Klub hokejovej NHL Dallas Stars a tréner Rick Bowness ukončili v piatok spoluprácu. Kormidelník pôsobil v tíme takmer tri sezóny, počas ktorých sa s ním prebojoval v roku 2020 do finále play off. Rozhodnutie odísť prišlo z jeho strany. 20.5.2022 22:03 - TASR


V Košiciach pokračujú Chovan, Riečický či Slovák, skončila štvorica

V kádri hokejistov HC Košice pre sezónu 2022/2023 nefigurujú obrancovia Jakub Cibák a Colton Saucerman a útočníci Adam Lapšanský a Michal Mrázik. Športový manažér "oceliarov" Gabriel Spilar na klubovej stránke informoval o pokračovaní spolupráce s 13 hráčmi z minulosezónneho kádra. Klub v piatok informoval aj o pokračovaní spolupráce s trénermi Danom Cemanom a Timom ... 20.5.2022 21:32 - TASR


Rakúšan Wimmer dostal za tvrdý faul stop na jeden duel

Rakúsky hokejista Philipp Wimmer nemôže na MS vo Fínsku nastúpiť na jedno stretnutie. Trest dostal za faul na hlavu a krk, ktorého sa dopustil v zápase proti Nórsku voči Eirikovi Salstenovi. Wimmer vynechá piatkový súboj proti Lotyšsku. 20.5.2022 13:54 - TASR


Nashville predĺžil zmluvu s trénerom Hynesom a jeho asistentmi

Klub hokejovej NHL Nashville Predators predĺžil kontrakty trénerovi Johnovi Hynesovi a jeho asistentom do konca sezóny 2023/2024. Hynes je vo funkcii od januára 2020, keď vystriedal Petera Laviolettea a stal sa tretím hlavným koučom v histórii organizácie. Pod vedením Hynesa vyhrali "predátori" iba tri stretnutia vo vyraďovacej časti. 20.5.2022 08:04 - TASR


Finalistami Jack Adams Trophy sú tréneri Brunette, Gallant a Sutter

Cena Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera v zámorskej NHL pozná svojich tohtoročných finalistov. Uchádzať sa o ňu budú kormidelníci Andrew Brunette (Florida), Gerard Gallant (NY Rangers) a Darryl Sutter (Calgary). Jej zisk tak určite neobháji Rod Brind'Amour z Caroliny Hurricanes. 19.5.2022 20:05 - TASR


Bdžoch bude pôsobiť v Banskej Bystrici aj v nadchádzajúcej sezóne

Hokejový obranca Martin Bdžoch bude obliekať dres extraligovej Banskej Bystrice aj v nadchádzajúcej sezóne. Vedenie klubu potvrdilo predĺženie zmluvy s 24-ročným bekom vo štvrtok v tlačovej správe. "V HC´05 pokračujem kvôli tímu aj sebe samému, chcem sa podieľať na cieľoch, ktoré sme si stanovili. 19.5.2022 19:17 - TASR


Švédom pomôžu brankár Ullmark a obranca Pettersson

Švédska hokejová reprezentácia môže na MS počítať s ďalšími dvoma hráčmi z NHL. Tím posilnia brankár Bostonu Linus Ullmark a obranca Marcus Pettersson z Pittsburghu, ktorí priletia do Fínska po vypadnutí ich tímov v 1. kole play off. Dvadsaťosemročný Ullmark má za sebou sedem sezón v NHL a prvú v drese Bruins. 19.5.2022 11:13 - TASR


USA posilní najužitočnejší hráč AHL T.J. Tynan

Hokejovú reprezentáciu USA posilní na MS vo Fínsku útočník T.J. Tynan. Tridsaťročný center odohral v tejto sezóne za Los Angeles Kings iba dva zápasy NHL, no vo farmárskej AHL sa stal dva roky za sebou najužitočnejším hráčom. V uplynulej základnej časti AHL nazbieral Tynan v drese Ontaria Reign 98 bodov (14+84) v 62 stretnutiach. 19.5.2022 10:42 - TASR


Nemecký tím posilní dvojica hráčov z AHL

Na súpisku nemeckej hokejovej reprezentácie na MS vo Fínsku pribudnú dve posily z nižšej zámorskej súťaže AHL. Káder súpera Slovenska v A-skupine vystužia obranca Leon Gawanke z tímu Manitoba Moose a krídelník Lukas Reichel z Rockfordu IceHogs. Obaja sa na MS predstavia druhýkrát v kariére po tom, ako ich tímy vypadli v play off. 18.5.2022 20:48 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

24. 05. 2022
SlovenskoDánsko
7:1REPORT
USANórsko
4:2REPORT
NemeckoŠvajčiarsko
3:4 SNREPORT
ŠvédskoLotyšsko
1:0REPORT
23. 05. 2022
KanadaDánsko
2:3REPORT
RakúskoV. Británia
5:3REPORT

Najviac bodov

Denis MalginSUI12 bodov
2.Červenka R.CZE11
3.Schneider P.AUT10
4.Hischier N.SUI9
5.Slafkovský J.SVK9

Najlepší strelec

Rasmus AsplundSWE6 gólov
2.Hischier N.SUI6
3.Blichfeld J.DEN5
4.Malgin D.SUI5
5.Fischbuch D.GER4

Najlepší brankár

Jussi OlkinuoraFIN98.73 perc
2.Swayman J.USA95.31 %
3.Šilovs A.LAT95.24 %
4.Hellberg M.SWE93.18 %
5.Buysse H.FRA93.14 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.Švajčiarsko734:1520
2.Nemecko726:2016
3.Kanada627:1712
4.Slovensko723:1912
5.Dánsko718:1812
6.Francúzsko610:175
7.Kazachstan719:313
8.Taliansko712:321
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Švédsko727:1018
2.Fínsko622:516
3.Česko619:1013
4.USA718:1213
5.Lotyšsko714:208
6.Rakúsko716:227
7.Nórsko715:295
8.Veľká Británia710:331