Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
ROZBALIŤ
HC Topoľčany
5:0
HK Dubnica
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
R. Sobota
4:3
Žiar nad Hronom
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Prešov
2:0
Modré Krídla
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trebišov
4:1
HK 95 PB
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Gladiators
3:6
HK Skalica
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Pikes
0:11
Vlci Žilina
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Bachúrik, Staňo – Zelený, Drblík
Diváci: -     Píše: Kalinács Viktor
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
HC Topoľčany
5:0
2:0, 1:0, 2:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
HK Dubnica
Topoľčany porazili Dubnicu a potvrdzujú svoju tretiu priečku, keďže Považská Bystrica zaváhala na ľade desiateho Trebišova. Dubnica spadla na šieste miesto, v boji o štvrťfinále je stále všetko otvorené.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2023/2024

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná15. 09. 202317:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce2:8
Základná15. 09. 202317:30PIHC Košice - HC 19 Humenné4:1
Základná15. 09. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:6
Základná15. 09. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad2:4
Základná15. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:2
Základná15. 09. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3 PP
Základná17. 09. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná17. 09. 202316:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:1
Základná17. 09. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC Slovan Bratislava3:8
Základná17. 09. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 202317:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky2:6
Základná17. 09. 202317:30NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:0
Základná22. 09. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné6:4
Základná22. 09. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná22. 09. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice7:2
Základná22. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín7:2
Základná22. 09. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra5:3
Základná22. 09. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:5
Základná24. 09. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava5:1
Základná24. 09. 202316:00NEHC Nové Zámky - HC Košice3:0
Základná24. 09. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:3
Základná24. 09. 202317:00NEHC 19 Humenné - HKM Zvolen2:5
Základná24. 09. 202317:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná24. 09. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:6
Základná29. 09. 202317:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná29. 09. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 09. 202318:00PIHK Poprad - HC 19 Humenné1:2
Základná29. 09. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná29. 09. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná29. 09. 202318:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava1:4
Základná01. 10. 202314:00NEHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves5:4 SN
Základná01. 10. 202316:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky3:6
Základná01. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná01. 10. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná01. 10. 202317:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná01. 10. 202318:00NEHK Nitra - HKM Zvolen3:9
Základná06. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica0:4
Základná06. 10. 202317:30PIHC Košice - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná06. 10. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC 19 Humenné5:2
Základná06. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:2
Základná06. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín0:2
Základná08. 10. 202316:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce5:2
Základná08. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:5
Základná08. 10. 202316:30NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná08. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HK Nitra2:4
Základná08. 10. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves3:5
Základná08. 10. 202317:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:5 SN
Základná13. 10. 202317:15PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad7:2
Základná13. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:1
Základná13. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice3:2
Základná13. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 19 Humenné4:1
Základná13. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná13. 10. 202318:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín6:3
Základná15. 10. 202315:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:1
Základná15. 10. 202316:00NEHC Košice - HK Nitra4:3
Základná15. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná15. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HK Dukla Trenčín3:1
Základná15. 10. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Základná15. 10. 202318:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná20. 10. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné7:2
Základná20. 10. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad3:2
Základná20. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:2 SN
Základná20. 10. 202318:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná20. 10. 202318:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica10:1
Základná20. 10. 202318:30PIHK Dukla Trenčín - HC Košice1:4
Základná22. 10. 202316:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná22. 10. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky6:1
Základná22. 10. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:1
Základná22. 10. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1 SN
Základná22. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC Košice1:3
Základná22. 10. 202317:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:1
Základná27. 10. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2 SN
Základná27. 10. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves4:5 PP
Základná27. 10. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra2:3 SN
Základná27. 10. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HC 19 Humenné4:3 PP
Základná27. 10. 202318:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:6
Základná27. 10. 202318:30PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:2
Základná29. 10. 202315:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná29. 10. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce6:2
Základná29. 10. 202317:00NEHC 19 Humenné - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná29. 10. 202317:00NEHC Košice - HK Poprad4:2
Základná29. 10. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:8
Základná29. 10. 202318:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:5
Základná31. 10. 202317:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:4
Základná31. 10. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky5:1
Základná31. 10. 202318:00UTHKM Zvolen - HC 19 Humenné4:3
Základná31. 10. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná31. 10. 202318:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná31. 10. 202318:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:0
Základná03. 11. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky1:4
Základná03. 11. 202317:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná03. 11. 202317:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen4:3 PP
Základná03. 11. 202318:00PIHC 19 Humenné - HK Poprad4:3
Základná03. 11. 202318:30PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná05. 11. 202314:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:3
Základná05. 11. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné6:2
Základná05. 11. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná05. 11. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Nitra5:7
Základná05. 11. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava5:1
Základná05. 11. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica6:4
Základná15. 11. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:5
Základná17. 11. 202316:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná17. 11. 202317:00PIHC 19 Humenné - HC Nové Zámky5:4
Základná17. 11. 202317:00PIHC Košice - HC Slovan Bratislava4:1
Základná17. 11. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:5
Základná17. 11. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:3 PP
Základná17. 11. 202318:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná19. 11. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:1
Základná19. 11. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:1
Základná19. 11. 202317:00NEHK Nitra - HC 19 Humenné6:2
Základná19. 11. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná19. 11. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:6
Základná19. 11. 202317:15NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná23. 11. 202318:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Základná24. 11. 202317:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves5:1
Základná24. 11. 202318:00PIHC 19 Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4
Základná24. 11. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce0:5
Základná24. 11. 202318:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava5:2
Základná24. 11. 202318:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná26. 11. 202315:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:2
Základná26. 11. 202316:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná26. 11. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná26. 11. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC 19 Humenné4:1
Základná26. 11. 202317:00NEHK Nitra - HC Košice0:4
Základná26. 11. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Poprad1:5
Základná28. 11. 202317:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín4:5 PP
Základná28. 11. 202318:00UTHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná28. 11. 202318:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 11. 202318:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen2:5
Základná28. 11. 202318:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná28. 11. 202318:00UTHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra5:3
Základná01. 12. 202318:00PIHC 19 Humenné - HC Košice4:1
Základná01. 12. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:4
Základná01. 12. 202318:00PIHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná01. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:5
Základná01. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:3
Základná01. 12. 202318:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava10:1
Základná03. 12. 202314:00NEHC 19 Humenné - HC Slovan Bratislava1:5
Základná03. 12. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná03. 12. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice2:1
Základná03. 12. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná03. 12. 202317:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky5:2
Základná03. 12. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:5
Základná08. 12. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC 19 Humenné4:3 SN
Základná08. 12. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná08. 12. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Základná08. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:5
Základná08. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:1
Základná08. 12. 202318:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen2:4
Základná10. 12. 202316:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava5:2
Základná10. 12. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná10. 12. 202317:00NEHC 19 Humenné - HKM Zvolen3:0
Základná10. 12. 202317:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná10. 12. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná10. 12. 202317:30NEHC Košice - HC Nové Zámky1:4
Základná20. 12. 202317:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín5:2
Základná20. 12. 202318:00STHK Poprad - HC 19 Humenné6:0
Základná20. 12. 202318:00STHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná20. 12. 202318:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice4:1
Základná20. 12. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:5
Základná20. 12. 202318:00STHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná22. 12. 202317:00PIHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves6:3
Základná22. 12. 202317:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná22. 12. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra3:2 PP
Základná22. 12. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava5:1
Základná22. 12. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:2
Základná22. 12. 202318:00PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná26. 12. 202316:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná26. 12. 202316:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:3 PP
Základná26. 12. 202317:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná26. 12. 202317:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné4:0
Základná26. 12. 202317:30UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice4:3 SN
Základná26. 12. 202318:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín6:0
Základná28. 12. 202317:30ŠTHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce7:4
Základná28. 12. 202317:30ŠTHC 19 Humenné - HC Košice2:5
Základná28. 12. 202318:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra2:0
Základná28. 12. 202318:00ŠTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:4
Základná28. 12. 202318:00ŠTHKM Zvolen - HK Poprad1:4
Základná28. 12. 202318:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 12. 202316:00SOHK Poprad - HKM Zvolen5:2
Základná30. 12. 202316:30SOHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná30. 12. 202317:00SOHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:3 SN
Základná30. 12. 202317:00SOHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:1
Základná30. 12. 202317:00SOHC Košice - HC 19 Humenné4:6
Základná30. 12. 202317:30SOHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná03. 01. 202417:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:4
Základná03. 01. 202417:30STHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná03. 01. 202418:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:5
Základná03. 01. 202418:00STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná03. 01. 202418:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3 SN
Základná03. 01. 202418:00STHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce0:1 PP
Základná05. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné3:1
Základná05. 01. 202418:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2
Základná05. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná05. 01. 202418:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná05. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná07. 01. 202415:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky1:6
Základná07. 01. 202416:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:2
Základná07. 01. 202416:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná07. 01. 202417:00NEHC 19 Humenné - HK Spišská Nová Ves1:3
Základná07. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava3:4
Základná07. 01. 202418:00NEHK Nitra - HKM Zvolen5:1
Základná12. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica6:4
Základná12. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra2:4
Základná12. 01. 202418:00PIHC Nové Zámky - HC 19 Humenné2:1 SN
Základná12. 01. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:4
Základná12. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:4
Základná12. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín1:2
Základná14. 01. 202415:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná14. 01. 202416:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:7
Základná14. 01. 202416:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:1
Základná14. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves2:3 PP
Základná14. 01. 202417:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:0
Základná14. 01. 202418:00NEHC 19 Humenné - HK Nitra4:1
Základná19. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky1:4
Základná19. 01. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen3:7
Základná19. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 SN
Základná19. 01. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC 19 Humenné3:4
Základná19. 01. 202418:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná19. 01. 202418:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:4
Základná21. 01. 202416:00NEHK Poprad - HKM Zvolen2:1 PP
Základná21. 01. 202416:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky5:3
Základná21. 01. 202416:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves7:3
Základná21. 01. 202417:00NEHC 19 Humenné - HK Dukla Trenčín0:4
Základná21. 01. 202417:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná21. 01. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná26. 01. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC 19 Humenné1:5
Základná26. 01. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad3:4 PP
Základná26. 01. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 01. 202418:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky4:3 PP
Základná26. 01. 202418:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica3:5
Základná26. 01. 202418:30PIHK Dukla Trenčín - HC Košice1:4
Základná28. 01. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky3:4
Základná28. 01. 202416:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná28. 01. 202417:00NEHC Košice - HC 19 Humenné3:1
Základná28. 01. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:0
Základná28. 01. 202417:00NEHK Nitra - HK Poprad2:5
Základná28. 01. 202417:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 SN
Základná31. 01. 202417:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:0
Základná02. 02. 202417:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen3:0
Základná02. 02. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC 19 Humenné7:2
Základná02. 02. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná02. 02. 202418:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:5
Základná02. 02. 202418:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín4:1
Základná02. 02. 202418:00PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica0:1
Základná04. 02. 202415:00NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava3:1
Základná04. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná04. 02. 202417:00NEHC 19 Humenné - HC '05 Banská Bystrica4:5 SN
Základná04. 02. 202417:00NEHC Košice - HK Poprad2:3
Základná04. 02. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky4:2
Základná04. 02. 202417:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:4 PP
Základná14. 02. 202417:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:2
Základná14. 02. 202418:00STHKM Zvolen - HC 19 Humenné4:0
Základná14. 02. 202418:00STHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná14. 02. 202418:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:5
Základná14. 02. 202418:00STHC Nové Zámky - HC Košice0:4
Základná14. 02. 202418:30STHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica6:1
Základná16. 02. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky1:2
Základná16. 02. 202417:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen4:3 PP
Základná16. 02. 202418:00PIHC 19 Humenné - HK Poprad2:5
Základná16. 02. 202418:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:3
Základná16. 02. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce0:5
Základná16. 02. 202418:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava7:1
Základná18. 02. 202415:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín5:2
Základná18. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HC 19 Humenné6:3
Základná18. 02. 202416:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná18. 02. 202417:00NEHKM Zvolen - HK Nitra4:3 SN
Základná18. 02. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:2
Základná18. 02. 202418:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná23. 02. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce4:2
Základná23. 02. 202418:00PIHC 19 Humenné - HC Nové Zámky1:3
Základná23. 02. 202418:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná23. 02. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice4:5 PP
Základná23. 02. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2
Základná23. 02. 202418:30PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves1:3
Základná25. 02. 202415:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad3:2 PP
Základná25. 02. 202416:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín2:3
Základná25. 02. 202417:00NEHK Nitra - HC 19 Humenné5:2
Základná25. 02. 202417:00NEHKM Zvolen - HC Košice5:4
Základná25. 02. 202417:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná25. 02. 202417:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky2:1
Základná01. 03. 202417:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná01. 03. 202417:30PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves
Základná01. 03. 202418:00PIHC 19 Humenné - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná01. 03. 202418:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná01. 03. 202418:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná01. 03. 202418:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná03. 03. 202417:00NEHK Dukla Trenčín - HC 19 Humenné
Základná03. 03. 202417:00NEHK Nitra - HC Košice
Základná03. 03. 202417:00NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 03. 202417:00NEHKM Zvolen - HK Poprad
Základná03. 03. 202417:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná03. 03. 202417:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná08. 03. 202418:00PIHC 19 Humenné - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná08. 03. 202418:00PIHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná08. 03. 202418:00PIHC Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná08. 03. 202418:00PIHK Poprad - HK Spišská Nová Ves
Základná08. 03. 202418:00PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná08. 03. 202418:00PIHC Košice - HK Dukla Trenčín

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
TímZSkóreB
1.Poprad47155:11089
2.Michalovce47154:11584
3.Spiš. N. V47154:13282
4.Košice47141:11177
5.Nitra47163:14475
6.Zvolen47154:14872
7.B. Bystrica47140:16070
8.Slovan47142:15568
9.Trenčín47126:14767
10.L. Mikuláš47130:14564
11.N. Zámky47124:14755
12.Humenné47112:18143
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4435603203:71117
2.Prešov4423579179:12186
3.Topoľčany44224513165:13879
4.P. Bystrica44205316136:13473
5.Skalica44204119137:13967
6.Dubnica44176516113:12068
7.MK Slovan44193418130:11267
8.Žiar n. Hronom44183320143:14063
9.AquaCity Pikes44145520130:15257
10.Trebišov44153323133:16454
11.Trnava44105722137:17047
12.R. Sobota44111626113:16941
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 28.2.2024 20:59
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.10.2023 09:32
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
TÍMZVVPPPPGB
1.Žilina4435603203:71117
2.Prešov4423579179:12186
3.Topoľčany44224513165:13879
4.P. Bystrica44205316136:13473
5.Skalica44204119137:13967
6.Dubnica44176516113:12068
7.MK Slovan44193418130:11267
8.Žiar n. Hronom44183320143:14063
9.AquaCity Pikes44145520130:15257
10.Trebišov44153323133:16454
11.Trnava44105722137:17047
12.R. Sobota44111626113:16941
SR 18241122041:1297
Aktualizované: 28.2.2024 20:59
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 13.10.2023 09:31
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 4.2.2024 00:01
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 4.2.2024 00:01
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 4.2.2024 00:01

Bleskovky

Rust dlhšie nepomôže Pittsburghu, pre zranenie vynechá týždne

Hokejisti Pittsburghu Penguins sa budú musieť v zámorskej NHL dlhší čas zaobísť bez Bryana Rusta. Tridsaťjedenročného amerického útočníka trápi zranenie v hornej časti tela, klub ho bude posudzovať na týždennej báze. včera o 12:16 - TASR


Ničuškin sa vracia z asistenčného programu, zapojil sa do tréningu Colorada

Ruský hokejista Valerij Ničuškin sa opäť zapojil do tréningového procesu v klube Colorado Avalanche. Dvadsaťosemročný krídelník absolvoval v uplynulých týždňoch asistenčný program NHL a hráčskej asociácie NHLPA. 27.2.2024 09:37 - TASR


Hráčmi týždňa sú Kaprizov, Marner a Šestorkin

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sú krídelník Minnesoty Kirill Kaprizov, útočník Toronta Mitchell Marner a brankár New Yorku Rangers Igor Šesťorkin. Informoval o tom oficiálny web súťaže. 26.2.2024 20:10 - TASR


Colorado umiestnilo útočníka Olofssona na waiver listinu

Zámorský hokejový klub Colorado Avalanche umiestnil v sobotu Fredrika Olofssona na waiver listinu NHL. Švédskeho útočníka tak bude môcť počas 24 hodín získať zadarmo ktorýkoľvek klub zámorskej profiligy. 25.2.2024 11:09 - TASR


 Cehlárik pomohol dvoma gólmi k triumfu Leksandu, Hrivík 0+1

Slovenský hokejista Peter Cehlárik sa v sobotňajšom zápase švédskej SHL podieľal dvoma gólmi na triumfe Leksandu nad Luleou 4:3. Bod za asistenciu si pripísal aj jeho krajan Marek Hrivík.  24.2.2024 22:30 - TASR


Brankár Tomek predĺžil zmluvu s Litvínovom

Slovenský hokejový brankár Matej Tomek sa dohodol na novej zmluve s HC Verva Litvínov. Český extraligista informoval o predĺžení vzájomnej spolupráce na svojej oficiálnej webstránke. 23.2.2024 19:35 - TASR


Zomrel sedemnásobný šampión ligy s Montrealom Jean-Guy Talbot

Vo veku 91 rokov zomrel sedemnásobný šampión hokejovej NHL Jean-Guy Talbot. Bývalý kanadský obranca zodvihol nad hlavu Stanley Cup zakaždým v drese Montrealu Canadiens. 23.2.2024 19:18 - TASR


Montreal si stiahol z waiver listiny útočníka Whitea

Klub NHL Montreal Canadiens si stiahol z waiver listiny amerického hokejistu Colina Whitea. Toho na listinu predtým zapísalo vedenie Pittsburghu Penguins. 23.2.2024 09:34 - TASR


Pittsburgh získal z Columbusu Bemströma výmenou za A. Nylandera

Klub NHL Pittsburgh Penguins získal z Columbusu Blue Jackets švédskeho hokejistu Emila Bemströma. Opačným smerom putoval jeho krajan Alexander Nylander spolu s výberom v 6. kole draftu. Informoval o tom web televízie TSN. 23.2.2024 08:35 - TASR


Zranený Stone vynechá týždne, Eichel odcestuje s Vegas na trip

Hokejisti Vegas Golden Knights sa budú musieť v zámorskej NHL dlhší čas zaobísť bez svojho kapitána a najproduktívnejšieho hráča Marka Stonea. Tridsaťjedenročného útočníka trápi zranenie v hornej časti tela, klub ho bude posudzovať na týždennej báze. 23.2.2024 08:17 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

01. 03. 2024
B. Bystrica - Zvolen o 17:30
Košice - Spiš. N. V o 17:30
Humenné - L. Mikuláš o 18:00
N. Zámky - Michalovce o 18:00
Poprad - Slovan o 18:00
Trenčín - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

25. 02. 2024
NitraHumenné
5:2REPORT
ZvolenKošice
5:4REPORT
SlovanB. Bystrica
4:3 PPREPORT
L. MikulášN. Zámky
2:1REPORT
Spiš. N. VTrenčín
2:3REPORT
MichalovcePoprad
3:2 PPREPORT

Najviac bodov

Samuel BučekNIT57 bodov
2.Archambault O.SNV56
3.Dmowski R.POP54
4.Turnbull C.BBY49
5.Gates B.NIT48

Najlepší strelec

Ryan DmowskiPOP28 gólov
2.Buček S.NIT26
3.Jackson R.NIT24
4.Turnbull C.BBY23
5.Nellis A.SNV23

Najlepší brankár

Dominik RiečickýKOS93.38 perc
2.Vay Á.POP93.04 %
3.Škorvánek ml. S.MIC92.97 %
4.Glosár V.MIC92.68 %
5.Aittokallio S.NIT92.29 %